Close

Czerwiec 29, 2017

Konkurs i ekologiczne ogrzewanie od TAURONA

Co można wygrać w konkursie Taurona? Ponad 5 tys. czujników czadu oraz 20 oczyszczaczy powietrza to „Konkurs z klimatem”  oferuje nagrody za udzielenie porady na temat tego, jak dbać o czyste powietrze.  Finał konkursu 13 sierpnia br. Wraz z konkursem pojawiły się oferty na ekologiczne ogrzewanie. 

 O powietrze trzeba dbać – a teraz możesz wymień piec i zagraj o nagrody

Tauron uruchomił informacyjno-edukacyjny program,  po to aby zwiększać świadomości na temat wpływu zanieczyszczonego powietrza. Po zimowej walce ze smogiem, nasze zdrowie jest zagrożone, a z roku na rok będzie gorzej, dlatego Tauron che uruchomienia systemów grzewczych, które nie szkodzą środowisku.

– TAURON ma dla klientów ofertę kompleksową. Zapewnia nie tylko dostawę prądu, gazu, ciepła sieciowego czy ekogroszku. Gwarantuje też usługę związaną z doborem, montażem i serwisem urządzeń grzewczych, np. kotłów gazowych i na ekogroszek, pomp ciepła oraz klimatyzatorów z funkcją chłodzenia, grzania i oczyszczania powietrza. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony , gdzie można znaleźć m.in. informacje o ekologicznym ogrzewaniu od TAURONA oraz wysłać zgłoszenie do udziału w „Konkursie z klimatem” – informuje Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Konkurs dla osób pełnoletnich

Na stronie www.oddychajpowietrzem.pl/konkurs, znajduje się formularz do wypełnienia. Potem poprzez film czy zdjęcie  można przedstawić aż 13 swoich propozycji. Konkurs składa się bowiem z 13 rund, każda z nich trwa tydzień. Można wysłać zgłoszenie w każdej z rund i tym samym zwiększyć swoją szansę na wygranie czujnika czadu.

Dodatkowo wybrać nowoczesne systemy ogrzewania, o gazie płynnym więcej dowiesz się tu. Sprawne ogrzewanie to oszczędność czasu i pieniędzy. TAURON oferuje bowiem nie tylko urządzenia wysokiej jakości, które są energooszczędne i wydajne. Pomaga również w złożeniu wniosku na otrzymanie dotacji, które oferuje coraz więcej gmin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *